NEXTORCH ultra lehká čelová svítilna ECO STAR|zelená

11354_celovka-nextorch-eco-star-original-zelena
Celovka-Ecostar-zelena-1
Lehká a jednoduchá čelová svítilna s nastavitelným hlavovým páskem a LED čipy.
Výrobce: NEXTORCH

Cena s DPH399 Kč
Cena bez DPH330 Kč
Sleva
DPH 21%69 Kč
Dostupnost: Skladem
Při objednání do pondělí do 14h, v úterý u Vás.
Preloader
Poslední model čelové svítilny ECO STAR od firmy NexTORCH je lehký a jednoduchý pomocník pro Vaše toulky přírodou.

NexTORCH navrhl svítilnu ECO STAR tak, aby splňovala požadavky současnosti, tedy „lehkost a jednoduchost při zachování vysoké funkčnosti.

ECO STAR váží pouhých 38 gramů (61 gramů po vložení dvou tužkových AAA baterií). Stavitelný hlavový pásek je vyroben z kombinace vysokojakostního nylonu a gumy. To pomáhá zadržovat případný pot z Vaší tváře. Je snadné jej zkrátit či prodloužit, tak aby Vám svítilna seděla vždy pohodlně na hlavě. Díky mírné pružnosti pomáhá lépe rozkládat otřesy při prudkých pohybech. Voděodolnost standardu IPX-4 zajišťuje funkčnost svítilny ECO STAR i v dešti.

Svítilna ECO STAR používá nejmodernější LED čipy s garantovanou životností více než 5 let. Na svítilně najdete dvě bílé a jednu červenou LED. Bílé LED vyzařují soustředěný paprsek o síle 30 lumenů. Jedna červená LED dioda poskytuje svítivost 5 lumenů. ECO STAR je vybavena také S.O.S. funkcí v bílém světle pro přivolání pomoci v nouzi. Tato funkce je dostupná v jakémkoli módu svítilny, stačí pouze zmáčknout a držet vypínač po dobu pěti sekund. Červené světlo je užitečné hlavně v noci venku, protože neoslňuje oči lidí ani zvířat kolem Vás. Jasný paprsek 30-ti lumenů dvou bílých LED Vám spolehlivě pomůže nalézt cestu během noční turistiky. Pokud si ztlumíte osvětlení na 5 lumenů, můžete se v klidu věnovat čtení ve tmě, nebo najít věci, které v šeru nevidíte, jako třeba nářadí či lovecké vybavení.

Svítilna je napájena dvěma tužkovými AAA bateriemi, s kterými Vám ECO STAR vydrží svítit až 105 hodin.

Svítilnu ECO STAR si díky 180-ti stupňovému stavitelnému designu snadno natočíte tak, jak potřebujete. Svítilna je odnímatelná a použitelná i samostatně bez hlavového pásku. Fosforeskující logo NexTORCH na hlavovém pásku zajistí, že svou svítilnu už nikdy ve tmě neztratíte!

Balení obsahuje:

čelová LED svítilna NexTORCH Eco star
2x AAA tužkové baterie
český návod

Parametry:

žárovka: LED
dosvit: 30 metrů
režimy: max. / min. / červené světlo / S.O.S.
svítivost: 30 lumenů / 5 lumenů / 5 lumenů
výdrž: 9 hod. / 105 hod. / 110 hod.
zapínání: tlačítko on/off
baterie: 2x AAA
voděodolnost: proti postřikové vodě (standard IPX-4)
nárazuvzdornost: otřesu odolná
materiál: plast (hlava), vysokojakostní nylon a guma (hlavový pásek)
váha: 38 g (bez baterie)