NEXTORCH multifunkční čelová svítilnaTREK STAR - camo

11355_Celovka-trekStar-camo-1
Celovka-Trek Star-camo
Multifunční lehká čelová svítilna se svítivostí až do vzdálenosti 60m
Výrobce: NEXTORCH

Cena s DPH629 Kč
Cena bez DPH520 Kč
Sleva
DPH 21%109 Kč
Dostupnost: Skladem
Při objednání dnes do 14h, zítra u Vás.
Preloader
Multifunkční čelová svítilna TREK STAR -černá

Trek Star od výrobce NexTORCH je lehká čelová svítilna s maximální svítivostí 140 lumenů a výdrží až 150 hodin. Posvítí Vám například v přírodě až do vzdálenosti 60 metrů. Má až o polovinu menší hmotnost než běžné čelové svítilny, 5 přednastavených světelných režimů včetně červeného světla a S.O.S. režimu. Červené světlo ocení především rybáři, jelikož nepřitahuje hmyz, poskytuje jemnější světlo pro oči a neplaší ryby. Technologie "Smart Memory Mode" svítilně umožňuje si pamatovat poslední zvolené režimy. Trek Star odolává teplotám v rozmezí mezi -25°C až 60°C a můžete si vybrat ze šesti různých barevných variant. Čelová svítilna Trek Star je perfektní volbou jak pro venkovní, tak i pro průmyslové využití.

Svítilna je v pásku posuvná směrem nahoru a dolů v úhlu 100 stupňů. Také je od hlavového pásku odnímatelná, tudíž je možné ji využít také jako svítilnu do ruky, když potřebujete například osvítit prostor, kam si běžně s klasickou čelovou svítilnou neposvítíte. Hlavový pásek má ale větší využití. Pokud se Vám vybijí baterie i přes tak dlouhou dobu svícení a nebudete mít po ruce nic čím byste sundali kryt baterií, jednoduše jej sundáte pomocí šroubu na plastovém klipu.

Hlavový pásek je vyroben ze směsi s vysokým obsahem nylonu a gumy díky čemu je odolný vůči potu, prodyšný a velmi pohodlný. Navíc fluorescenční logo usnadňuje v případě ztráty svítilny ve tmě, její jednoduché a rychlé nalezení.

Pokud Vám například při túrách začne pršet, nemusíte mít o svítilnu strach, jelikož je voděodolná dle Standardu IPX-6, který zaručuje bezpečnou a 100%tní funkci i při velmi prudkém dešti. Navíc díky nárazuvzdornosti do 1 metru bude fungovat i v případě, že s kolem například upadnete.

NexTORCH TREK STAR je certifikována dle celosvětově uznávaného amerického ANSI/NEMA FL1 standardu, který zaručuje, že udávané hodnoty jsou měřeny jednotnou metodikou a tyto hodnoty jsou garantovány. Víte tak, jak byly hodnoty měřeny a že udávané parametry jsou pravdivé.

Balení obsahuje:

  • svítilna NexTORCH TREK STAR
  • hlavový pásek
  • 3x AAA baterie
  • český návod


Parametry:

žárovka: 2x bílá LED, 1x červená LED
dosvit: 60 metrů
režimy: Max./ Střed./ Min./ červené světlo/ S.O.S.
svítivost: 140 lumenů/ 75 lumenů/ 6 lumenů/ 4 lumeny/
výdrž: 4hod 30min/ 12 hod/ 150 hod/ 54 hod
zapínání: tlačítko on/off
baterie: 3x AAA baterie
voděodolnost: proti postřikové vodě (Standard IPX-6)
nárazuvzdornost: do 1 metrů
materiál: odolná hliníková slitina 6061-T6, používaná v leteckém průmyslu
povrchová úprava: tvrzená anodizovaná vrstva vyššího stupně
váha: 49g(bez baterie)
rozměry: délka 55 x tělo 25.4 x hlava 34 (mm)


Doplňující informace:

Standard IPX-6 - Voděodolnost dle standardu IPX-6 značí, že je svítilna voděodolná proti silnému proudu postřikové vody. Stříkající vodou se rozumí vodní proud dopadající ze všech možných úhlů a tryskající z 12,5mm širokého ústí hadice s průtokem 100 litrů za minutu a tlakem 100kN/m2.